Még tart a Szedd magad! program június 25-28. között a Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság ültetvényén.
Jöjjön el Ön is, gyönyörködjön az illatos és látványos levendulamezőben, szedje tele a helyszínen vásárolt aratótáskát és vigye haza a virágokat és az élményt!
Vegyen részt a Levendula Hetek további programjain is!












